Menu

Сільська рада


  • Бугайова Валентина Петрівна                   Сільський голова

  • Титаренко Вячеслав Миколайович         Перший заступник сільського голови

  • Лесь Валентина Іванівна                             Секретар сільської ради

  • Кудінов Іван Григорович                             В.о.старости

  • Марченко Алла Олександрівна                 В.о.старости

  • Шавшин Галина Миколаївна                     В.о.старости

  • Булига Ніна Миколаївна                               Начальник фінансового відділу

  • Бакланова Тетяна Іванівна                          Спеціаліст І категорії

  • Зінченко Наталія Олександрівна              Спеціаліст І категорії

  • Антоненко Оксана Іванівна                         Начальник відділу бухоб. та звітності

  • Даніленко Лілія Богданівна                      Спеціаліст І категорії

  • Касенич Віра Луківна                                  Спеціаліст І категорії

  • Онищенко Людмила Михайлівна              Спеціаліст І категорії

  • Дмитренко Світлана Валентинівна          Спеціаліст І категорії

  • Верещака .Тетяна Михайлвна                     Спеціаліст І категорії

  • Терно Лариса Михайлівна                           Начальник відділу зем. відносин

  • Яріз Іван Васильович                                   Спеціаліст І категорії

  • Грабаренко Ганна Миколаївна                Спеціаліст І категорії

  • Москалець Світлана Сергіївна                 Спеціаліст І категорії

  • Житченко Наталія Анатоліївна               Завідувач сектору екон.розвитку

  • Левченко Тетяна Іванівна                           Адміністратор

  • Литвиненко Ольга Михайлівна                Адміністратор

  • Шамрай Тетяна Олексіївна                        Адміністратор

  • Кревсун Марія Степанівна                         Державний реєстратор

  • Сафонова Лариса Борисівна                      Начальник загального відділу

  • Залізняк Євгенія Олександрівна             Юрист

  • Літвінова Віта Олександрівна                  Спеціаліст І категорії

  • Моргун Надія Іванівна                                Спеціаліст І категорії

  • Шумейко Юлія Петрівна                            Спеціаліст І категорії

  • Нагорняк Антоніна Володимирівна      Спеціаліст І категорії

  • Солодовник Тетяна Миколаївна             Начальник відділу освіти

  • Максименко Марина Володимирівна Спеціаліст І категорії   

  • Швед Євгенія Валеріївна                    Оператор комп’ютерного набору

  • Булига Віктор Васильович                               Водій

  • Ісаєнко Дмитро Сергійович                             Водій

  • Щупова Лідія Миколаївна                             Прибиральник службових приміщень

  • Шулік Валентина Михайлівна                   Прибиральник службових приміщень

  • Борківець Ольга Миколаївна                      Прибиральник службових приміщень

  • Устименко Лариса Іванівна                         Прибиральник службових приміщень

  • Клименко Оксана Петрівна                         Прибиральник службових приміщень

  • Хейло Василь Михайлович                       Опалювач господар. Відділу

Оголошення

Приймальня

 перший, третій вівторок
друга п’ятниця кожного місяця
виїзний прийомперша середа кожного місяця
 (КУДІНОВ І.Г., МАРЧЕНКО А.О., ШАВШИН Г.М.)
Кожний вівторок кожного місяця
кожний четвер кожного місяця
виїздний прийом - другий вівторок кожного місяця
перший понеділок, друга п’ятниця кожного місяця.
виїзний прийом - третій вівторок кожного місяця.
перша,третя середа кожного місяця
з 9.00 до 12.00
ПОПЕЛЬНЮХ  Анатолій Федорович
2-й вівторок кожного місяця
з 9-00 до 11-00
САВЧЕНКО Володимир Васильович 
4-й вівторок кожного місяця
з 10-00 до 12-00
СУХАНЬ Олександр Якович
4-та середа кожного місяця
з 10-00 до 12-00

Прийом громадян проводитиметься в приміщенні районної ради за адресою: м.Гадяч, вул. Лесі Українки, 2.

Попередній запис на прийом проводитиметься за тел: (05354) 2-06-94 або у виконавчому апараті районної ради  каб.№ 3